Objednávky/kontakt: Hydrafacial MD, mezoterapia, fotoomladenie, rázová vlna, kozmetické ošetrenia: 0949 365 525, 0944 968 568, 0948 852 582

laserová epilácia: noví klienti - 0949 365 525, 0948 852 582, Mgr. Soňa Strapková - 0904 989 885, MUDr. Martina Vahančíková - 0949 595 022korekcia vrások (botox, výplne): 0944 793 093

MEZOTERAPIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pre tých, ktorí chcú viac ako klasické metódy - vysokú efektivitu, okamžitý výsledok, silné omladenie, nulové obmedzenie pre klienta po ošetrení.

Mezoterapia (mikro needling, terapia pre indukciu kolagénu) je jednou z najúčinnejších metód predchádzania starnutiu prirodzeným spôsobom využitím vlastných regeneračných mechanizmov kože. Mikrovpichy stimulujú rastové a regeneračné mechanizmy kože, tvorbu nových kolagénových a elastických vlákien a aj tvorbu nových kožných buniek. Predstavuje ideálne riešenie pre skutočne silné omladenie a regeneráciu pleti. 

Ošetrenie sa vykonáva prístrojom LED PHOTON ELECTRIC DERMAPEN, výhodou ktorého je menšia bolestivosť a vysoká efektivita pri minimálnom podráždení kože a nutnosti regenerácie. Vďaka nastaviteľnej hĺbke prieniku ihly do pokožky (0,2 - 2 mm) je možné prístrojom ošetriť aj „problematické“ lokality – nad hornou perou, okolie očí.

Je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí uprednostňujú prirodzené metódy prevencie starnutia pred zákrokmi estetickej medicíny (alternatíva botoxu, výplní kyselinou hyalurónovou) a chirurgickými metódami. 

Počas ošetrenia dochádza k mikroperforácii pokožky a cez vytvorené malé kanáliky prenikajú látky do hlbších vrstiev pokožky až o 80% účinnejšie ako pri povrchovej aplikácii kozmetických prípravkov. Účinnosť zákroku sa zvyšuje zároveň aplikáciou koncentrovaných prípravkov dermokozmetiky MESOSYSTEM - kyseliny hyalurónovej atď.). Odporúča sa absolvovať 4 - 6 ošetrení každé 2 - 4 týždne. 

Výsledky ošetrení uvidíte okamžite. Skutočne stabilný a dlhodobý efekt výrazne odďaľujúci proces starnutia kože dosiahneme približne od 4. sedenia. Mezoterapia sa može vykonávať počas celého roka, tzv. udržiavacie ošetrenia je možné absolvovať v závislosti od individuálnych potrieb klientiek každé 1-2 mesiace. 

Náš najnovší model DERMAPENU je vybavený svetelnými led-diódami, kombinuje teda pozitívne účinky samotnej mezoterapie s pozitívnymi účinkami svetelnej terapie v závislosti na zvolenej farbe svetla. 

Member Login

×